fbpx
ALK 16.070,28 0.69% GRNT 1.499,60 0.47% KMB 11.086,82 -0.84% MPT 66.000,05 0% MTUR 4.400,00 0% MZPU 607,00 0% PPIV 32.998,00 -0.01% RMDEN20 92,10 -2.13% TETE 2.267,00 0% TNB 22.709,00 -1.28% TTK 1.380,00 0%

Информации

Време за штедење

  Оваа година во фокус е кревање на свеста за важноста на штедењето. И тоа... прочитај повеќе

Месец на книги во Аплицирај.мк

Овој месец го посветуваме на читање книги и за тоа подготвивме прекрасни изненадувања за вас ... прочитај повеќе

Нов промотивен депозит на Халкбанк со атрактивна каматна стапка од 2%

Ова лето е добра прилика да се започне да се штеди. Во Халкбанк тоа може... прочитај повеќе

Брзо, едноставно и безбедно онлајн кредитирање од Халкбанк

Онлајн кредитите ви овозможуваат да го завршите целиот процес на подигање кредит, од аплицирање, преку... прочитај повеќе

Што значи да се биде дел од тимот на DS Smith?

Kои сме ние? Ние сме најголемата компанија за рециклирање хартија и картон во Европа и... прочитај повеќе

Информации

Време за штедење

  Оваа година во фокус е кревање на свеста за важноста на штедењето. И тоа... прочитај повеќе

Месец на книги во Аплицирај.мк

Овој месец го посветуваме на читање книги и за тоа подготвивме прекрасни изненадувања за вас ... прочитај повеќе

Нов промотивен депозит на Халкбанк со атрактивна каматна стапка од 2%

Ова лето е добра прилика да се започне да се штеди. Во Халкбанк тоа може... прочитај повеќе

Брзо, едноставно и безбедно онлајн кредитирање од Халкбанк

Онлајн кредитите ви овозможуваат да го завршите целиот процес на подигање кредит, од аплицирање, преку... прочитај повеќе

Што значи да се биде дел од тимот на DS Smith?

Kои сме ние? Ние сме најголемата компанија за рециклирање хартија и картон во Европа и... прочитај повеќе